سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L - فروشگاه اینترنتی ایران تدبیر

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

نقد و بررسی : سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو  سری Catalyst® 2960-S سری ثابت پیکربندی سوئیچ های اترنت گیگابیت  که ارائه کلاس شرکت Switching لایه 2 برای دانشگاه و دسترسی شاخه برنامه های کاربردی می باشد. آنها عملیات تجاری قابل اعتماد و ایمن را با هزینه کلی مالکیت با استفاده از طیف وسیعی از ویژگی های نوآورانه از جمله FlexStack، Power over Ethernet Plus (PoE +) و Cisco Catalyst SmartOperations فعال می کنند.

برخی از ویژگی های شاخص سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

  •  24 پورت گیگابیت اترنت 
  • اسلات 1G Small-Form Factor Pluggable (SFP) یا 1G / 10G SFP + 
  • سیسکو FlexStack انباشته با 20 گیگابیت در ثانیه از ظرفیت پشته (اختیاری) 
  • IEEE 802.3at سازگار PoE + تا 30W قدرت در هر پورت 
  • تا 740W از بودجه ترکیبی PoE / PoE + 
  • رابط USB برای مدیریت و انتقال فایل
  • LAN Base یا LAN Lite سیسکو IOS  نرم افزار مجموعه ای از ویژگی های 
  • ابزار SmartOperations که ساده استقرار و کاهش هزینه های مدیریت شبکه را می دهد 
  • ضمانت سخت افزاری محدود شده (E-LLW)، ارائه جایگزینی بعدی در روز کسب و کار

 

برنامه ها و کاربردهای سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

  • نصب و راه اندازی اتصال به اینترنت مقرون به صرفه در محیط های کاری دسکتاپ سنتی 
  • پیاده سازی کیفیت خدمات (QoS) برای تطابق اولویت های صدای و برنامه های تجاری حیاتی 
  • اجرای سیاست های امنیتی اولیه برای محدود کردن دسترسی به شبکه و کاهش تهدیدها 
  • کاهش کل هزینه مالکیت از طریق عملیات ساده و اتوماسیون

برخی تنظیمات سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

  • تعداد پورت اترنت : 24
  • تعداد پورت فیبر نوری : 4 SFP
  • پشتیبانی از FlexStack : اختیاری

FlexStack در سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

سیسکو FlexStack فراهم می کند تا از طریق یک ماژول اختیاری تا چهار سوئیچ 2960-S انباشته شود. ماژول پشته FlexStack دارای گزینه قابل تغییر می باشد و می توان آن را به هر سوئیچ Catalyst 2960-S با نرم افزار Base Base اضافه کرد. سوئیچ های متصل به پشته به صورت خودکار به نسخه نرم افزار سیسکو IOS پشته ارتقا می یابد و به طور شفاف به پشته بدون دخالت اضافی پیوست می شود.

امنیت شبکه در سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

سوئیچ های سیسکو Catalyst 2960-S مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را برای محدود کردن دسترسی به شبکه فراهم می کند، از جمله:

  •  امکانات برای کنترل دسترسی به شبکه، از جمله اعتبار انعطاف پذیر، حالت مانیتور 802.1x و  تغییر RADIUS مجوز 
  • سیسکو SXP برای ساده سازی امنیت و اجرای سیاست در سراسر شبکه 
  • ویژگی های حفاظت از خطر شامل امنیت،  بازرسی پویای ARP و گارد منبع IP  
  • امنیت اولوپ هویت IPv6 برای محافظت در برابر تبلیغات روتر سرکش،  خطرات دیگر معرفی شده است توسط IPv6

کیفیت خدمات پیشرفته  در سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

  • چهار صف خروجی در هر بند و صف اولویت دقیق، به طوری که بالاترین بسته های اولویت سرویس می شود جلوتر از همه ترافیک 
  • برنامه ریزی شده Round Robin (SRR) شکل گرفته و اجتناب از (WTD)  
  • محدود کردن میزان جریان و حداکثر تا 64 جمع
  • طبقه بندی سرویس 802.1p (CoS) و کد تقسیم خدمات کد (DSCP)، با علامت گذاری و طبقه بندی بر اساس هر بسته بر مبنای آدرس مقصد و مقصد، آدرس MAC یا لایه 4 شماره پورت TCP / UDP 
  • کراس پشته QoS به QoS اجازه می دهد تا در یک پشته از سوئیچ های 2960-S پیکربندی شود

عملیات هوشمند سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

  • نصب هوشمند سیسکو
  • سیسکو Auto Smartports
  •   مذاکره خودکار
  • پروتکل پویا (DTP)
  • بندر پروتکل تجمع (PAgP)
  •   پیوند پروتکل کنترل انبارداری (LACP)
  •   متقارن رابط متصل به رسانه (MDIX)
  •    پروتکل تشخیص لینک یک طرفه (UDLD)
  • پروتکل پیکربندی میزبان پویا (DHCP)
  •   مدیریت پایگاه داده سوئیچینگ (SDM)
  • پروتکل آدرس پروکسی محلی (ARP)
  •   پروتکل مدیریت گروه اینترنت (IGMP)
  • کنترل پهنای باند پورت، چندرسانه ای و یکپارچه
  • VLAN صوتی
  • پروتکل ترمینال VLAN سیسکو (VTP)
  •   آنالایزر پورت سوئیچ (SPAN)
  •    پروتکل انتقال پرونده (TFTP)
  • پروتکل زمان بندی شبکه (NTP)
  •    پاسخ دهنده اورژانس سیسکو (CER)

مدیریت سیسکو  سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

Description

Specification

Management

●  BRIDGE-MIB
●  CISCO-CABLE-DIAG-MIB
●  CISCO-CDP-MIB
●  CISCO-CLUSTER-MI
●  CISCO-CONFIG-COPY-MIB
●  CISCO-CONFIG-MAN-MIB
●  CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB
●  CISCO-ENVMON-MIB
●  CISCO-ERR-DISABLE-MIB
●  CISCO-FLASH-MIB
●  CISCO-FTP-CLIENT-MIB
●  CISCO-IGMP-FILTER-MIB
●  CISCO-IMAGE-MIB
●  CISCO-IP-STAT-MIB
●  CISCO-LAG-MIB
●  CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB
●  CISCO-MEMORY-POOL-MIB
●  CISCO-PAGP-MIB
●  CISCO-PING-MIB
●  CISCO-PORT-QOS-MIB
●  CISCO-PORT-SECURITY-MIB
●  CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB
●  CISCO-POWER-ETHERNET-EXT-MIB
●  CISCO-PRODUCTS-MIB
●  CISCO-PROCESS-MIB
●  CISCO-RTTMON-MIB
●  CISCO-SMI-MIB
●  CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
●  CISCO-SYSLOG-MIB
●  Cisco-UDLDP-MIB
●  CISCO-TC-MIB
●  CICSO-TCP-MIB
●  CISCO-VLAN-IFTABLE-RELATIONSHIP-MIB
●  CISCO-VLAN-IFTABLE-MEMBERSHIP-MIB
●  CISCO-VTP-MIB
●  ENTITY-MIB
●  ETHERLIKE-MIB
●  IEEE8023-LAG-MIB
●  IF-MIB
●  INET-ADDRESS-MIB
●  OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
●  OLD-CISCO-FLASH-MIB
●  OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
●  OLD-CISCO-IP-MIB
●  OLD-CISCO-SYS-MIB
●  OLD-CISCO-TCP-MIB
●  OLD-CISCO-TS-MIB
●  RFC1213-MIB
●  RMON-MIB
●  RMON2-MIB
●  SNMP-FRAMEWORK-MIB
●  SNMP-MPD-MIB
●  SNMP-NOTIFICATION-MIB
●  SNMP-TARGET-MIB
●  SNMPv2-MIB
●  TCP-MIB
●  UDP-MIB

 

استانداردهای سیسکو شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L

Standards

●  IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
●  IEEE 802.1p CoS Prioritization
●  IEEE 802.1Q VLAN
●  IEEE 802.1s
●  IEEE 802.1w
●  IEEE 802.1X
●  IEEE 802.1ab (LLDP without MED*)
●  IEEE 802.3ad
●  IEEE 802.3ah (100BASE-X single- and multimode fiber only)
●  IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
●  IEEE 802.3 10BASE-T specification
●  IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
●  IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
●  IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
●  100BASE-FX (SFP)
●  1000BASE-SX (SFP)
●  1000BASE-LX/LH (SFP)
●  Remote Monitoring (RMON) I and II standards
●  SNMPv1, v2c, and v3

مشخصات فنی :

Software

LAN Base

POE

ندارد

قابلیت پشته بندی

دارد

برند

پورت SFP

4 SFP

تعداد پورت

24 پورت

تکنولوژی اترنت

Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

حافظه Flash

64 مگابایت

حافظه رم

لایه شبکه

لایه 2

نوع سری

Cisco Catalyst 2960

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو Cisco 2960S-24TS-L”