وب کم لاجیتک

وب کم لاجیتک ، لاجیتک همواره مد نظر بسیاری از کارشناسان فناوری اطلاعات بوده است.  وبکم های لاجیتک به دلیل ارائه کیفیت مناسب و فوق العاده در ویدئو کنفرانس های نرم افزاری مورد استفاده قرار گرفته اند.

از این وب کم ها می توانیم به مدل های زیر اشاره کنیم.

لاجیتک Logitech C615

لاجیتک Logitech C615 یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. وبکم لاجیتک  C615 یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد. این دوربین دارای تصویر با کیفیت HD بوده و برای ارتباطات تصویری و صوتی مخصوصاً بسترهای ارتباطی ویدئو کنفرانس نرم افزاری مناسب می باشد. همچنین این وب کم برای مایکروسافت Lync بهینه سازی شده است.

وب کم لاجیتک logitech C615

لاجیتک Logitech C920 HD Pr

لاجیتک Logitech C920 HD Pro یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. وب کم لاجیتک  C920 HD Pro یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد.

لاجیتک C920

لاجیتک Logitech C922 HD Pr

لاجیتک Logitech C922 HD Pro یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. وبکم لاجیتک  C922 HD Pro یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد. این دوربین دارای تصویر با کیفیت HD بوده و برای ارتباطات تصویری و صوتی مخصوصاً بسترهای ارتباطی ویدئو کنفرانس نرم افزاری مناسب می باشد. همچنین این وب کم برای مایکروسافت Lync بهینه سازی شده است.

وب کم لاجیتک logitech C922 HD Pro

لاجیتک Logitech C925E H

لاجیتک Logitech C925E HD یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. وبکم لاجیتک  C925E HD یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد. این دوربین دارای تصویر با کیفیت HD بوده و برای ارتباطات تصویری و صوتی مخصوصاً بسترهای ارتباطی ویدئو کنفرانس نرم افزاری مناسب می باشد. همچنین این وب کم برای مایکروسافت Lync بهینه سازی شده است.

وب کم لاجیتک logitech C925 HD

لاجیتک Logitech C930E HD

لاجیتک Logitech C930E HD یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. وب کم لاجیتک  C930E HD یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد. این دوربین دارای تصویر با کیفیت HD بوده و برای ارتباطات تصویری و صوتی مخصوصاً بسترهای ارتباطی ویدئو کنفرانس نرم افزاری مناسب می باشد. همچنین این وب کم برای مایکروسافت Lync بهینه سازی شده است.

وب کم لاجیتک logitech C930 HD

لاجیتک Logitech CONNECT

وبکم لاجیتک Logitech ConferenceCam CONNECT یک ارتباط ویدوئی با کیفیت و صدای عالی را ارئه می دهد. لاجیتک  CONNECT یک دوربین جمع و جور برای استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانسی می باشد. این دوربین دارای تصویر با کیفیت HD بوده و برای ارتباطات تصویری و صوتی مخصوصاً بسترهای ارتباطی ویدئو کنفرانس نرم افزاری مناسب می باشد. همچنین این وب کم برای مایکروسافت Lync بهینه سازی شده است.

جمع بندی

وبکم های لاجیتک دارای ویژگی های:

  • کیفیت بالا
  • پشتیبانی از فناوری RightLight
  • دقت مناسب
  • دارای میکروفون داخلی
  • سازگاری با نرم افزارهای ویدئو کنفرانس

همواره یکی از دغه غه ها کارشناسان فنی پیدا کردن یک وب کم مناسب می باشد. یکی از این وب کم ها وبکم لاجیتک می باشد. این وب کم با ارائه کیفیت 720P و 1080P بهترین انتخاب برای برگزاری کنفرانس های شخصی می باشد. اگر در مورد شرایط و نحوه استفاده سوالی دارید با ما مطرح نمایید.