تلفن

درباره ما

مجموعه ایران تدبیر از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات مرتبط با آی تی و فناوری اطلاعات آغاز نمود.

این مجموعه به واسطه ی خدمات گسترده و همچنین عرضه معتبرترین کالا ها و تجهیزات تا کنون این افتخار را داشته که با مجموعه های بزرگی نظیر نهاد ریاست جمهوری، شورای نگهبان، قوه قضائیه، ستاد مبارزه با مواد مخدر، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دادگستری استان گلستان، دادگستری استان هرمزگان، دادگستری کل استان البرز، دادگستری کل استان فارس، بانک مسکن، بانک تجارت، بانک پاسارگاد، موسسه مالی و اعتباری نور و شرکت اکتشافات نفت همکاری نماید.

مشتریان ما

نهاد ریاست جمهوری

شورای نگهبان

قوه قضائیه

دادگستری کل استان گلستان

دادگستری کل استان هرمزگان

دادگستری کل استان فارس

شرکت اکتشافات نفت

اهداف و چشم انداز

فروشگاه مجازی ایران تدبیر به عنوان یکی از مجموعه های سرآمد در حوزه ی وارادت تجهیزات IT، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را به عنوان هدف اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده تا همواره بتواند به عنوان مناسب ترین مرجع برای اطلاع رسانی و خرید محصولات شبکه و ویدئو کنفرانس در کنار کاربران و مشتریان خود باشد.

تمامی سازمان ها و شرکت های ایرانی می توانند کالاهای مورد نیاز برای زیرساخت شبکه را به صورت آنلاین در ایران تدبیری مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارشات خود نمایند.

دسته بندی محصولات ما

تجهیــزات اکتیــو شبکــه

تجهیــزات پسیو شبکــه

ویدئــو کنفـرانــس

ماشیــن هــای اداری

محصولات MOXA

دوربیــن مــدار بستــه

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی مجموعه ی ایران تدبیر جلب رضایت و اعتماد مصرف کننده ی محترم ایرانی است، کلیه کالاهای موجود در ایران تدبیر با گارانتی معتبر فروشنده اصلی ارائه خواهد شد.

جلب و حفظ رضایت شما بزرگترین سرمایه ی ما در خانواده ی بزرگ ایران تدبیر است.

ایران تدبیر علاوه بر خدمات بازرگانی و فروش، به جهت پشتیبانی کامل از مجموعه های طرف قرار داد، اقدام به ارائه ی خدمات پس از فروش به مشتری های خود نیز نموده، که این خود مهر تاییدی بر کیفیت و اعتبار محصولات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.