MOXA - خرید و قیمت تجهیزات موگزا - فروشگاه اینترنتی ایران تدبیر

MOXA

MOXA

234 کالا

​موگزا (Moxa) در سال ۱۹۸۷ در کشور تایوان تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا یک شرکت مشاور در زمینه شبکه های ارتباطی صنعتی بوده است . با توجه به تخصص کارشناسان موگزا در زمینه ارتباطات صنعتی (‌به خصوص ارتباطات سریال صنعتی که در آن زمان بسیار متداول بود) در سال ۱۹۸۸ اولین محصول موگزا که یک کارت هوشمند سریال با ۸ درگاه است به بازار عرضه شد . ​

محصول Moxa C108 در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ با اقبال چشمگیری مواجه شد و لذا موگزا بر روی طراحی و تولید محصولات پر درخواست سریال در بازار شبکه های ارتباطی صنعتی متمرکز شد .

​در سال ۱۹۹۲ Moxa تجارت جهانی خود را آغاز نمود و در کشورهای مختلفتی کانال های پشتیبانی و فروش ایجاد نمود .​ در سالهای بعد راهکار ارتباطی سریال صنعتی موگزا چنان محبوبیتی پیدا کرد که در آن سالها شیوع استفاده از آن در صنایع را به شیوع استفاده از ویندوز ۹۵ تشبیه کردند. ( در همین سالها که مصادف با دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ خورشیدی محصولات موگزا استفاده بسیار زیادی در کشور ما از بابت راه اندازی سرویس دهنده های اینترنت داشته است . )

با شروع سال ۲۰۰۰ و گسترش استفاده از اترنت ، موگزا مطالعات و بررسی های جدی و وسیعی را در خصوص کاربردهای اترنت در صنعت آغاز نمود . نتیجه این تحقیقات به طراحی و تولید تجهیزات Async Server منجر شد. این فن آوری سرآغاز تولید تجهیزات سری NPort یا همان مبدل های سریال به اترنت با ظرفیت های مختلف برای کاربردهای مختلف شد . سری تجهیزات NPort یکی از محبوب ترین مبدل های سریال به اترنت در بازار تجهیزات اترنت صنعتی امروزی ست .

از سال ۲۰۰۲ به بعد موگزا با اقبال چشمگیری که در صنعت داشته است، دائما به توسعه تجهیزات و راهکارها پرداخته است و از سال ۲۰۰۲ تا کنون این شرکت به صورت سالانه رشدی ۳۰ درصدی را تجربه می کند. امروز پس از ۲۰ سال تلاش و کارآفرینی موگزا از یک شرکت مهندسی کوچک به یک شرکت میلارد دلاری تبدیل شده که بیش از ۲۰۰ خانواده محصول در تولیدات خود دارد و همچنین در بیش از ۶۰ کشور دنیا حضور مستقیم دارد . در سال ۲۰۱۷ موگزا یکی از برترین برندها در دنیای مخابرات و ارتباطات صنعتی ست و با برندهای اروپایی و آمریکایی رقابتی نزدیک دارد.